Mennyit ér meg Önnek havonta a LIA Óvoda? Számoljunk együtt!

Mennyit ér meg Önnek havonta a LIA Óvoda? Számoljunk együtt!Nézzük először azt az esetet, amikor Ön otthon marad gyermekével! Ennek a megoldásnak kétségtelen előnye, hogy nem kell az óvodára költeni (de étkezésre mindenképpen költeni kell így is). Hátrányai viszont a következők: ha nem otthonról is végezhető munkája van, akkor számolnia kell a kiesett munkabérrel (ami könnyen több is lehet, mint az óvoda költsége); számolnia kell azzal, hogy gyermeke így nem fog közösségbe szokni, amiből később az iskolában komoly gondjai származhatnak; gyermeke így nincsen közösségben, nem szerez barátokat, és kevésbé fejlődik az óvodai fejlesztőprogramok, játékok hiánya miatt.

Másik megoldás, hogy Ön visszamegy dolgozni, és gyermekét bébiszitterre, és/vagy családtagra bízza. Így már jobban jár anyagilag (de ugye a bébiszitter is pénzbe kerül), de gyermeke így sem fog közösségbe szokni (amiből hátránya fog származni az iskolában), és egy csomó jó programból, fejlesztőjátékból kimarad, amit az óvodában megkapna.

Naponta (amikor óvodai oktatás van) 5 500 Ft működési támogatást kérünk (étkezéssel együtt). Az esetleges hiányzást kérjük, hogy előző nap jelezze az étkezés lemondása miatt.

Ezt nyújtjuk:

• étkezés
  • heti tevékenységek
    • kézműves fejlesztés
    • intenzív angol
    • magyar nyelv és irodalom
    • mozgás
    • úszás
    • iskolaelőkészítő
    • ének-zene
    • matematikai- és logikai fejlesztés
    • külső világ tevékeny megismerése
  • kirándulás

Óvodalátogatásra jelentkezés

Hétfőtől péntekig 9:00 és 17:00 között várjuk szeretettel. Kérem írja le, melyik napon és hány órakor tudna jönni!
* kötelezően kitöltendő mező